Merhaba arkadaşlar,

Twitter üzerinde çeşitli sitelerden faydalanarak başka profillerin takipçilerini takip etmeniz mümkündü. Fakat çoğu site kısıtlamalar koyarak ücret karşılığı size özgür kılmakta buda çok sinir bozucu bir durum. Şuan için çok basit ve hızlı bu yöntemle dilediğiniz profilin takipçilerini yada takip ettiklerini sizde kolayca takibe alabilir böylelikle takibe takip mantığı ile kolayca profilinizde ki takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Adım 1: Takip edeceğiniz kullanıcıların olduğu twitter hesabını açın örneğin; @TechnoBossnet


Adım 2: Açtığınız profilin takip ettikleri yada takip edenleri, hangisini takip etmek istiyorsanız tıklayın.Adım 3: Sayfada herhangi bir boş alana sağ tıklayıp "Öğleyi Denetle" deyin.Adım 4: Açılan bölümden "Console" sekmesine tıklayın ve açılan kod girebildiğiniz bu bölüme aşağıda vereceğim kodu girip enter deyin. Bu kod takipçilerin olduğu sayfayı gerekli miktarda aşağı indirecek ve duracak.
Not: Bu işlem yapılırken sakın tarayıcınızdan başka sekmeye geçmeyiniz. Kısa süren bir işlemdir bitmesini bekleyin.

Kod:
setInterval(function(){t=$();
if(!t[0])window.scrollTo(0,90000);
},100)


Adım 5: Sayfa yeterince aşağıya indiğinde tarayıcınız duraktır. Sonrasında "Console" da açık olan kod kısmına son olarak aşağıda verdiğim profilleri takip etmeye başlayacak kodu giriyoruz ve enter diyoruz. Tarayıcımız otomatik olarak profilleri takip etmeye başlayacaktır. Aynı işleme birden fazla profille tekrarlayarak takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

Kod:
__cnt__ = 0;
jQuery('.stream .ProfileCard-actions > button.user-actions-follow-button > span.button-text, span.follow-text').each(function (i, ele) {
ele = jQuery(ele);
if (ele.css('display') != 'block') {
console.log('already following:', i);
return;
}
setTimeout(function () {
ele.click();
}, __cnt__++ * 500);
});
Önemli Not: Twitter günlük takip etme limiti 1000'dir. Yani bu rakamdan fazla kişi takip edemezsiniz kendinizi ona göre ayarlayın zaten site size uyarı verecektir daha fazla kişi takip edemezsin diye.

Teşekkürler, beğen butonu sağ altta